SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 595 000 PLN
(21 554 PLN / m²)
Satış
Atipik
1
74 m²
Zwierzyniecka, Poznań

yatak odasıatypical
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

LUKSUSOWY APARTAMENT | ZAJEZDNIA | WIDOK NA ZIELEŃ | 3 POKOJE Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament wykończony w najwyższym standardzie, położony na ostatn...

zemin:
5. zemin 5
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Zwierzyniecka, Poznań
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Marcinek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar