SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
880 000 PLN
(20 952 PLN / m²)
Satış
Atipik
1
42 m²
Zielona, Poznań

yatak odasıatypical
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Parku Chopina! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w całkowicie odnowionej kamienicy w ścisłym centrum...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Zielona, Poznań
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Marcinek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar