SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
745 074 PLN
(10 798 PLN / m²)
Satış
Atipik
1
69 m²
Wagrowska, Poznań

yatak odasıatypical
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji, powstaną lokale o zróżnicowanych metrażach, dopasowanych do różnych potrzeb. Do dyspozycji mieszkańcó...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 26günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Wagrowska, Poznań
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Ewa Korbus

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar