SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
508 340 PLN
(11 822 PLN / m²)
Satış
1
1
43 m²
Naramowicka, Poznań

yatak odası1
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,70 m². Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na Winogradach, w jednej z najbardziej...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 30günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Naramowicka, Poznań
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Ewa Korbus

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar