SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
795 000 PLN
(12 045 PLN / m²)
Satış
3
1
66 m²
Sielawy, Poznań

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m², położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy na...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 35günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

Sielawy, Poznań
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REMAX POLSKA

Weronika Filipiak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar