SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
399 000 PLN
(12 469 PLN / m²)
Satış
1
1
32 m²
Tadeusza Kościuszki, Poznań

yatak odası1
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. Kościuszki Oferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położo...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Tadeusza Kościuszki, Poznań
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REMAX POLSKA

Karolina Walczak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar