SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
529 000 PLN
(8 532 PLN / m²)
Satış
3
1
62 m²
Kalina, Piła

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z dodatkową przestrzenią i zielonym otoczeniem - Piła, Kalina Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,40 ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Kalina, Piła
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

FURMAN24

Patrycja Wojciechowska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar