SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
249 000 PLN
(6 553 PLN / m²)
Satış
2
1
38 m²
Juliusza Słowackiego, Piła

yatak odası2
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Piła - Górne ul. Słowackiego 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 38,72m2 do własnej aranżacji Mieszkanie położone na II piętrze w wieżowcu. Balk...

Diğer
Teklifin yaşı: 30günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Juliusza Słowackiego, Piła
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grupa Furman Nieruchomości

Michał Paterski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar