SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
319 000 PLN
(8 395 PLN / m²)
Satış
2
1
38 m²
Ludowa, Piła

yatak odası2
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 38,40 m² | Balkon | Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m² , usytuowane na 3. piętrze w ocie...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Ludowa, Piła
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grupa Furman Nieruchomości

Patrycja Wojciechowska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar