SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
530 000 PLN
(11 277 PLN / m²)
Satış
2
1
47 m²
Harcerska, Piastów

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie 2-pokojowe , usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Harcerskiej. Blok z cegły, cicha i spokojna okolic...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Harcerska, Piastów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar