SUPA24
Ev ve çevresi; manzara
Ev ve çevresi; fayans zemin, doğal ışık
Kat planı
421 500 PLN
(7 527 PLN / m²)
Satış
3
1
56 m²
Warszawska, Pabianice

yatak odası3
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej.
Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkow...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 62günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Warszawska, Pabianice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Bank Nieruchomości

Agnieszka Rogula

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar