SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
315 000 PLN
(6 563 PLN / m²)
Satış
2
1
48 m²
Henryka Sienkiewicza, Ostrołęka

yatak odası2
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie, tak jak chcesz?
Ta oferta jest dla Ciebie!
Na sprzedaż przestronne 48,5m2, położone na 2 piętrze ...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 328günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Henryka Sienkiewicza, Ostrołęka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

GÓRALCZYK

Monika Kolczyńska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar