Teklifler listesi
13
13
13
549 000 PLN
(11 935 PLN / m²)
Satış
2
1
46 m²
Miła, Oława
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
46 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone w cichej i spokojnej części Oławy, przy ul. Miłej.
Lokal ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Miła, Oława
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.