SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
630 000 PLN
(7 079 PLN / m²)
Satış
3
1
89 m²
Aleja Stefana Batorego, Nowy Sącz

yatak odası3
düz89 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Biuro Nieruchomości IMPERIUM oferuje na sprzedaż apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni całkowitej 77 m2.

döşenmiş
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 48günler

Yerellikler

Aleja Stefana Batorego, Nowy Sącz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Imperium

Renata Golonka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar