SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
77 586 €
(575 € / m²)
Satış
6+
2+
135 m²
Muzealna, Nowa Sól

yatak odası6+
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

WYJĄTKOWA OFERTA | PRZESTRONNE MIESZKANIE 135 m² | 7 POKOI | NOWA SÓL, UL. MUZEALNANa sprzedaż unikatowa nieruchomość o imponującej powierzchni 135 m²...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Muzealna, Nowa Sól
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Properton

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar