SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
379 000 PLN
(6 424 PLN / m²)
Satış
2
1
59 m²
Olbrychta Strumieńskiego, Mysłowice

yatak odası2
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w centrum - kamienica z windą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu , położone w odremontowane...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonra

zemin:
5. zemin 5
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Olbrychta Strumieńskiego, Mysłowice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MDK SILESIA

Magda

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar