SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
505 000 PLN
(12 024 PLN / m²)
Satış
3
1
42 m²
11 Listopada, Mińsk Mazowiecki

yatak odası3
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Mińsk Mazowiecki przy ul. 11 Listopada. Mie...

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 42günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

11 Listopada, Mińsk Mazowiecki
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PRESTON REAL ESTATE

Wiktoria Zaborek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar