SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
570 000 PLN
(9 500 PLN / m²)
Satış
3
2+
60 m²
Juliusza Słowackiego, Mikołów

yatak odası3
düz60 m²
banyolar2+

Wojciech Zając
tel. 602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m2, usytuowanej na 3 piętrze.

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 40günler
Güncellendi: 38günler

Yerellikler

Juliusza Słowackiego, Mikołów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Wojciech Zając

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar