SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
340 000 PLN
(8 095 PLN / m²)
Satış
2
1
42 m²
Konopnicka, Lublin

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Konopnickiej. Usytuowanie nieruchomości stwarza nowemu właścicielowi możliwość zamieszkania ...

zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Konopnicka, Lublin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Łukasz Piłat

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar