SUPA24
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
480 000 PLN
(17 143 PLN / m²)
Satış
2
1
28 m²
Księdza Wincentego Granata, Lublin

yatak odası2
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 28m2 położone w spokojnej okolicy przy ulicy Granata w Lublinie.Lokal został wykończony w wysokim stan...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 66günler

Yerellikler

Księdza Wincentego Granata, Lublin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SMERECKI

Karolina Gherman

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar