SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
439 000 PLN
(12 194 PLN / m²)
Satış
2
1
36 m²
Krakowskie Przedmieście, Lublin

yatak odası2
düz36 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Starego Miasta w Lublinie - ul. Cyrulicza Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze zrewitalizowanej kam...

Diğer
Teklifin yaşı: 87günler
Güncellendi: 83günler

Yerellikler

Krakowskie Przedmieście, Lublin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Best House

Ewelina Wąsik

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar