SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
420 000 PLN
(8 571 PLN / m²)
Satış
2
1
49 m²
Adama Asnyka, Lubin

yatak odası2
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

"Nieruchomości Apartament"    Katarzyna Bień      452 515 131               Mieszkanie 2  pokoje / Od zaraz /Ustronie IV Na sprzedaż przestronne 2 pok...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Adama Asnyka, Lubin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Katarzyna Bień

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar