SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
155 000 PLN
(5 345 PLN / m²)
Satış
2
1
29 m²
Studzienna, Łódź

yatak odası2
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NUMER OFERTY W BIURZE: SD/ELB2/2026Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,9 m², położone na parterze kameralnej kamienicy w łódzkiej dzielnicy Górna-...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Studzienna, Łódź
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Poradnictwo Majątkowe Krystyna Lichman

Edyta Lichman-Tworkiewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar