Teklifler listesi
15
15
15
930 000 PLN
(10 568 PLN / m²)
Satış
4
1
88 m²
Juranda ze Spychowa, Łódź
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
88 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Przestronny apartament przy lesie | 3 pokoje | Łódź Janów
Opiekun oferty:
Łukasz Duracz
tel. 602 101 602
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı:
31günler
Güncellendi:
29günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Juranda ze Spychowa, Łódź
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.