SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 500 000 PLN
(11 194 PLN / m²)
Satış
2
1
134 m²
Świętego Piotra, Legnica

yatak odası2
düz134 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę nowocześnie urządzonego, komfortowego, apartamentu położonego na dwóch poziomach , co daje poczucie przest...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Świętego Piotra, Legnica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DOMO.EXPERT DOMO.EXPERT

Nina Wójcik

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar