SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
299 000 PLN
(6 229 PLN / m²)
Satış
2
1
48 m²
Juliusza Słowackiego, Kwidzyn

yatak odası2
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kwidzyn, ul. SłowackiegoOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,1 m² (wraz z piwnic...

zemin:
4. zemin 4
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Juliusza Słowackiego, Kwidzyn
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Agnieszka Ważna

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar