SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
749 000 PLN
(13 870 PLN / m²)
Satış
3
1
54 m²
Krowoderskich Zuchów, Kraków

yatak odası3
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruc...

zemin:
5. zemin 10
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Krowoderskich Zuchów, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Livinder

Gabriela Woźniak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar