SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
748 000 PLN
(15 265 PLN / m²)
Satış
3
1
49 m²
Mazowiecka, Kraków

yatak odası3
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Mazowiecka, Kraków LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej częś...

zemin:
1. zemin 10
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Mazowiecka, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BRACIA SADURSCY

Magdalena Kempkowska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar