SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
625 000 PLN
(17 857 PLN / m²)
Satış
2
1
35 m²
Borkowska, Kraków

yatak odası2
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dwupokojowe mieszkanie przy Lesie Borkowskim - 35 m², balkon, gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone ...

zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Borkowska, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Pozysk nieruchomosci - Adam Brzezinski POZYSK NIERUCHOMOSCI - ADAM BRZEZINSKI

Adam Brzeziński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar