SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
629 000 PLN
(12 333 PLN / m²)
Satış
2
1
51 m²
Osiedle Na Wzgórzach, Kraków

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Na Wzgórzach. Widok na panoramę miasta. Oferowana nieruchomość położona jest na drugim piętrze budynk...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Osiedle Na Wzgórzach, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BRACIA SADURSCY

Katarzyna Hołda

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar