SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
454 407 PLN
(16 830 PLN / m²)
Satış
1
1
27 m²
Stelmachów, Kraków

yatak odası1
düz27 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję ...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Stelmachów, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BRACIA SADURSCY

Natalia Słomka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar