SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
781 663 PLN
(14 475 PLN / m²)
Satış
3
1
54 m²
Piaszczysta, Kraków

yatak odası3
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminAçık yaşam alanıMutfak aletleriAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap kirişler

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Piaszczysta, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BRACIA SADURSCY

Patrycja Rubinkiewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar