SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
748 000 PLN
(11 508 PLN / m²)
Satış
4
1
65 m²
Lublańska, Kraków

yatak odası4
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

4 pokoje | 65,62 m² | Idealne pod wynajem | Dobrego Pasterza | MPEC Kraków – Prądnik Czerwony ul. Dobrego Pasterza Na sprzedaż mieszkanie o powierzchn...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Lublańska, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Livinder

Martyna Dusza

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar