SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 030 000 PLN
(19 074 PLN / m²)
Satış
2
1
54 m²
Józefa Dietla, Kraków

yatak odası2
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż: Potencjał, przestrzeń i prestiżowa lokalizacja – ul. Dietla 80! Szukasz nieruchomości, która łączy historyczny klimat Krakowa z pełną wyg...

zemin:
5. zemin 6
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Józefa Dietla, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Livinder

Weronika Podleś

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar