SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
755 000 PLN
(15 408 PLN / m²)
Satış
2
1
49 m²
Bolesława Orlińskiego, Kraków

yatak odası2
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Czyżyny - os. Avia. Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie położone...

zemin:
3. zemin 15
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Bolesława Orlińskiego, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BRACIA SADURSCY

Jakub Obcowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar