Teklifler listesi
13
13
13
598 000 PLN
(11 725 PLN / m²)
Satış
3
1
51 m²
Grabówki, Kraków
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
51 m²
banyolar
Çevir İngilizce
GRABÓWKI gm. WIELICZKA Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 51 m2 z ogródkiem ok 45 m2.
Mieszkanie znajduje się w Kameralnej Inwestycji, w stanie d...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Grabówki, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.