SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
629 000 PLN
(20 290 PLN / m²)
Satış
1
1
31 m²
Gazowa, Kraków

yatak odası1
düz31 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31,1 m2, zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Gazowej. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny (mebl...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Gazowa, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

EMMERSON Lumico

Renata Lasoń

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar