SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
669 000 PLN
(12 865 PLN / m²)
Satış
3
1
52 m²
Zachodnia, Kraków

yatak odası3
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NA SPRZEDAŻ! 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią – Ruczaj, ul. Zachodnia 25 Oferuję na sprzedaż doskonale zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie na k...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 33günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Zachodnia, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Dagmara Bednarczyk

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar