SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 807 966 PLN
(14 942 PLN / m²)
Satış
Atipik
1
121 m²
Królowej Jadwigi, Kraków

yatak odasıatypical
düz121 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

WYJĄTKOWY APARTAMENT 121,34 m² W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI Kraków – Wola Justowska Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı mutfakDoğal ışıkAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDöşenmişModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurGüvenlikMutfak aletleriDuş kabiniBanyoAyrı tuvaletKoridor

zemin:
1. zemin 2
Teklifin yaşı: 162günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Królowej Jadwigi, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Magdalena Pieniążek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar