SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
350 000 PLN
(6 481 PLN / m²)
Satış
2
1
54 m²
1 Maja, Kowary

yatak odası2
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Dwa pokoje przy starówce w Kowarach Atrakcyjna cena. Mam przyjemność przedstawić atrakcyjne mieszkanie w częściowo odrestaurowanej kamienicy posadowi...

zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

1 Maja, Kowary
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Iwona Bielasta

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar