SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
245 000 PLN
(2 042 PLN / m²)
Satış
4
1
120 m²
Aleja Armii Krajowej, Koszalin

yatak odası4
düz120 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m2, położone na drugim piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy. To doskonała propozycja dla osób ce...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Aleja Armii Krajowej, Koszalin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Łukasz Jabłoński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar