SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
869 500 PLN
(7 186 PLN / m²)
Satış
4
2+
121 m²
Zwycięstwa, Koszalin

yatak odası4
düz121 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 121,42 m2 wyróżnia się bardzo dobrym ...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Zwycięstwa, Koszalin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Wiktoria Tchoryk

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar