SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
669 900 PLN
(9 177 PLN / m²)
Satış
3
1
73 m²
Hołdu Pruskiego, Koszalin

yatak odası3
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku, w cichej i spokojnej okolicy Koszali...

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Hołdu Pruskiego, Koszalin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Łukasz Jabłoński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar