Teklifler listesi
8
8
8
519 999 PLN
(11 304 PLN / m²)
Satış
2
1
46 m²
Jana Matejki, Kościerzyna
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
46 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kościerzyna
Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na trzec...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı:
36günler
Güncellendi:
29günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Jana Matejki, Kościerzyna
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI