SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
595 000 PLN
(11 226 PLN / m²)
Satış
2
1
53 m²
Giełdowa, Kołobrzeg

yatak odası2
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe z komórką w sercu kołobrzeskiej Starówki
Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2pokojowe o powie...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Giełdowa, Kołobrzeg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz

Robert Małkiewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar