SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
625 000 PLN
(10 965 PLN / m²)
Satış
2
1
57 m²
Armii Krajowej, Kołobrzeg

yatak odası2
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasEvet

Tanım

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w idealnej lokalizacji.
Nieruchomość usytuowana około 1 km od centrum miasta.
Mieszkanie 2-poko...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasZeminAçık yaşam alanıAyrı tuvaletDoğal ışık

zemin:
1. zemin 5
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Armii Krajowej, Kołobrzeg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Paulina Zielińska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar