SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
625 000 PLN
(14 881 PLN / m²)
Satış
2
1
42 m²
Lwowska, Kołobrzeg

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie nad morzem Podczele, Kołobrzeg
Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrz...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Lwowska, Kołobrzeg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz

Robert Małkiewicz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar