Teklifler listesi
26
26
26
715 900 PLN
(21 056 PLN / m²)
Satış
2
1
34 m²
Hugo Kołłątaja, Kołobrzeg
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
34 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Na sprzedaż wyjątkowy , luksusowy , dwupokojowy apartament na parterze w Kołobrzegu ,
położony w prestiżowej inwestycji, w pierwszej linii brzeg...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
İnternet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Teklifin yaşı:
55günler
Güncellendi:
14günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Hugo Kołłątaja, Kołobrzeg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.