SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
295 000 PLN
(12 826 PLN / m²)
Satış
1
1
23 m²
Szpitalna, Kołobrzeg

yatak odası1
düz23 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna
Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszk...

zemin:
9. zemin 10
Teklifin yaşı: 116günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Szpitalna, Kołobrzeg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz

Mirosław Dąbrowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar