SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
398 000 PLN
(9 476 PLN / m²)
Satış
2
1
42 m²
Stefana Żeromskiego, Kielce

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,20 m² , położone w ścisłym c...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Stefana Żeromskiego, Kielce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TWOJE M KIELCE

Karolina Kobus

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar